Zatrávňovacia dlažba 500x500x40 mm

Cena:

2,99 € s DPH

Pôvodná cena:
5,72 €
Ušetríte:
2,73 € / 48%

Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks

U vás doma do 3 pracovných dní

Skladom 4.329 druhov sortimentu.

Kód: 4280203Zatrávňovacia dlažba sa používa na príjazdy ku garážam, k terasám, k trávnatým plochám, na dvory, svahy, záhradné cesty, golfové ihriská, zaistenie hrádzí, chodníkov. Jednoducho sa sňou manipuluje a pokládka je taktiež jednoduchá a rýchla. Tvárnice slúžia ako ochrana proti nadmernému vysychaniu trávnika, ochrana proti erózii svahovitých plôch, ochrana proti krtkom. Tvárnice zároveň neabsorbujú vodu, potrebnú pre rast trávy a vytvára tak prírodný ráz plochy.

Vďaka zámkom, ktoré umožňujú pevné spojenie jednotlivých dielov, je možné tvárnice používať i v prechodoch do miernych svahov (cca 10°). Napríklad prechod k vodným plochám, alebo namiesto schodísk pre bezbariérový prístup. Tvárnice sú UV-stabilné, tepelná odolnosť je až do +60°C, odolávajú proti poveternostným vplyvom, sú mrazuvzdorné.


TECHNICKÉ PARAMETRE:
Materiál: HDPE
Rozmer: 50 x 50 cm
Spotreba: m2 = 4 ks
Výška: 40 mm (±2%)
Zaťaženie: Do 16 t/m2
Farba: Zelená

POSTUP PRI POKLÁDKE:
Pokládka sa vykonáva na vyrovnávaciu vrstvu tak, že vždy sa začne u najnižšieho miesta a postupne sa smeruje k najvyššiemu. Akonáhle je celá plocha pokrytá zatrávňovacou dlažbou, je potrebné skontrolovať stabilitu jednotlivých tvárnic, tie sa nesmú hýbať a ani prehýbať. Zatrávňovaciu dlažbu je možné vyplniť celou radou materiálov.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať