Často kladené otázky

• Kedy dostanem objednaný tovar?
Štandardne je tovar na 3 deň po prijatí objednávky vyexpedovaný z nášho skladu a odovzdaný dopravcovi. Ten Vám doručí Vašu zásielku podľa jeho prepravného plánu, obvykle je to však nasledujúci pracovný deň.

• Môžem svoju objednávku ešte zmeniť, alebo zrušiť?
Záleží od stavu vybavenosti Vašej objednávky. V každom prípade však odporúčame kontaktovať našu Zákaznícku podporu na tel. čísle: +421 918 800 520, prípadne e-mailom na adrese: info@stavbaren.sk. V prípade, ak už bol tovar odovzdaný na prepravu, objednávku už nie je možné zmeniť.

• Ako si zmením prístupové heslo do svojho zákazníckeho účtu?
Po prihlásení do Vášho zákazníckeho účtu je možné zmeniť heslo tak, že pri Vašom prihlasovacom mene  (v pravom hornom rohu webovej stránky) rozbalíte možnosti a kliknete na záložku Zmena hesla.

• Ako získam faktúru, ktorá sa mi stratila?
Po prihlásení do Vášho zákazníckeho účtu, pri Vašom prihlasovacom mene  (v pravom hornom rohu webovej stránky) rozbalíte možnosti a kliknete na záložku Môj profil a doklady. Následne s ponúkaných možností vyberiete Zoznam faktúr. Vybranú faktúru je možné uložiť do svojho zariadenia, alebo vytlačiť.

• Môžem mať fakturačnú adresu inú ako adresu dodania tovaru? Môžem mať vo svojom zákazníckom účte zadaných viac adries dodania?
Áno je to možné, adresu dodania tovaru je možné zadať v nákupnom košíku, v záložke Dodacie údaje. V prípade, ak chcete mať uložených niekoľko dodacích adries, v záložke Dodacie údaje je možnosť pridať novú adresu dodania po stlačení tlačidla Nová dodacia adresa. Každá takto zadaná adresa bude uložená v zozname a pri ďalšom nákupe si ju budete môcť vybrať zo zoznamu po kliknutím na ikonu šípky pri Dodacej adrese.

• Môžem zmeniť adresu dodania tovaru po odoslaní objednávky?
Záleží od stavu vybavenosti Vašej objednávky. V každom prípade však odporúčame kontaktovať našu Zákaznícku podporu na tel. čísle: +421 918 800 520, prípadne e-mailom na adrese: info@stavbaren.sk. V prípade, ak už bol tovar odovzdaný na prepravu, adresu dodania tovaru už nie je možné zmeniť.

• Prečo nie je možné vrátiť tovar s označením „Odtieň namiešaný na objednávku - bez možnosti odstúpenia od zmluvy“, alebo „Tovar upravený na mieru – bez možnosti odstúpenia od zmluvy“?
V prípade, ak má tovar v popise uvedené takéto poznámky, nie je možné ho vrátiť. Je to z toho dôvodu, že tovar je po vybavení Vašej objednávky vyhotovený (namiešaný), prípadne upravený (odrezaný, odpílený,...) priamo na zákazku, presne podľa Vašej objednávky. Takto vyrobený, či upravený tovar je potom veľmi ťažké ďalej predať niekomu inému. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité zadať správne údaje (farebný odtieň, rozmer,...) do objednávky, ktorú vytvárate. Objednávku tovaru, ktorý má takýto popis je zákazník povinný zaplatiť a tovar prevziať bez možnosti vrátenia tovaru.