Gardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 m

Gardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 m
Gardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 mGardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 mGardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 mGardena nástenný box na hadicu RollUp M - 20 m

Cena:

135,00 € s DPH / ks

Pôvodná cena:
162,30 €
Ušetríte:
27,30 € / 17%

Dostupnosť: Na otázku

U vás doma do 3 pracovných dní

Skladom 4.329 druhov sortimentu.

Kód: 18612-20Nástenný box na hadicu 20 roll-up auto bez ohýbania, bez otáčania kľukou, bez špinavých rúk. Kvalitná hadica je okamžite pripravená na použitie v požadovanej dĺžke. Rýchle zatiahnutie za hadicu po použití a jej automatické, rovnomerné a bezpečné navinutie. Integrované navádzanie hadice zaisťuje rovnomerné zasúvanie bez ohýbania chrbta alebo zauzlovania hadice. Flexibilné používanie a ľahký transport
Praktický nástenný box na hadicu to umožňuje: nástenný box je otočný o 180 °. To zabraňuje zauzleniu hadice počas  zavlažovania a box sa dá sňať zo steny pre úsporné skladovanie. Pred príchodom mrazov sa box jednoducho zvesí z držiaka a skladuje sa na nemrznúcom mieste.

Hadica je vždy na dosah a koncové nástroje sú vždy tam, kde sú potrebné. Pretože: postrekovače, sprchy a umývacie kefy možno pohodlne zavesiť a skladovať na nástennom držiaku.
Všetko kompletne: nástenný box na hadicu obsahuje box, hadicu, postrekovač a držiak na stenu. Súčasťou balenia je taktiež spojovacia hadica a všetky spojovacie prvky. Vďaka tomu je praktický box na hadicu pripravený na okamžité používanie.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Dĺžka hadice: 20 m
  • Priemer hadice: 11 mm
  • Pohon: Pružina

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať